Distanční výuka v případě vzdělávání předškoláků

Vážení rodiče,

Mateřské školy mají povinnost poskytovat vzdělávání distančním způsobem pouze dětem, pro něž je předškolní vzdělávání povinné. Budou ho muset spustit za předpokladu, že bude v důsledku krizových nebo mimořádných opatření nebo z důvodu nařízení karantény znemožněna osobní přítomnost ve škole většiny dětí alespoň jedné třídy (tzn. více než polovina dětí).

Ostatní děti, kterých se zákaz nedotkne, pokračují v prezenčním vzdělávání.

Materiál budou zajišťovat a vkládat na webové stránky školy pedagogičtí pracovníci. Rodiče si je pak budou moci pro své děti vytisknout. Popřípadě těm rodičům, kteří nebudou mít přístup k tisku, škola materiál zajistí (pouze po předchozí telefonické domluvě s třídními učitelkami).

Aby mohli pedagogičtí pracovníci vyhodnotit dětské práce a úkoly, které doma vypracovávají, máte na výběr tyto možnosti:

1) Naskenovat a zaslat do emailu: www.mshrob.cz odkud Vám pošleme zpětnou vazbu.

2) Vložit do obálky či desek a vhodit do schránky MŠ, která je umístěna na přední straně budovy. Schránku průběžně kontrolujeme, práce dětí vyhodnotíme a pošleme zpětnou vazbu - POZOR!!! nezapomeňte nám připojit Váš email, abychom našli příjemce.

Mateřská škola Hrob bude muset od 26. 10. 2020, až do odvolání k této zmiňované výuce přistoupit. Z důvodu nemoci několika pedagogických pracovníků nemůže škola zajistit plynulý provoz.

Ke stažení:

INTEGROVANÝ BLOK ,,PODZIMNÍ OKÉNKO"

Pracovní list č. 1

Pracovní list č. 2